Marka V33

V33 Producent farb i środków ochrony drewna od 1957r.

HISTORIA GRUPY V33

Historia grupy V33 rozpoczęła się w 1957 w Domblans we Francji, od małej firmy, specjalizującej się w ochronie drewna. Od ponad 60-ciu lat, firma notuje dynamiczny, międzynarodowy rozwój, zarówno w sektorze DIY jak i tradycyjnym kanale dystrybucji. Obecnie grupa V33 uznawana jest za jednego z wiodących, europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w zakresie farb i środków ochrony drewna.

 

  • 1957 – powstanie grupy V33, opracowanie pierwszego lakieru do parkietów,
  • 1978 – opracowanie pierwszej lazury, początek dystrybucji w kanale DIY
  • 1988 – wprowadzenie farb zewnętrzynch. pierwszy europejski oddział we Włoszech
  • 1990 – przejęcie firmy Liberon
  • 1998 – początek obecności na rynku polskim; od 2001r jako oddział grupy V33
  • 2013 – wprowadzenie na rynek gamy farb renowacyjnych

V33
To poprawa jakości życia

Każdy projekt odnowienia/renowacji domu to pragnienie lepszej jakości życia. V33 to więcej niż ekspert w dziedzinie farb i środków ochrony drewna. V33 to Twój partner w realizacji poprawy i upiększania Twojego otoczenia.

Niezależnie od stopnia trudności projektu, zapewniamy rozwiązania i niezbedną wiedzę aby Twoja przestrzeń była piękna i praktyczna

 

V33
TO ODPOWIEDŹ NA TWOJE POTRZEBY

W zależności od rodzaju Twojego projektu, V33 oferuje właściwe rozwiązania w zakresie odnowienia Twojego domu i jego otoczenia. Przy pomocy naszych produktów możesz kompleksowo zrealizować wszystkie prace z zakresu dekoracji i zabezpieczenia powierzchni drewnianych, wnętrz i innych elementów.

Oferowane przez nas produkty o wielopowierzchniowym zastosowaniu, prowadzą do znacznego ułatwienia i skrócenia czasu wykonywanych prac.

Jesteśmy z Tobą w projektach, które teraz możesz przeprowadzić we własnym zakresie – jak renowacja pomieszczeń kuchni czy łazienki. – oferując swoją fachową pomoc na każdym etapie realizacji.

 

V33
TO INNOWACJE

Innowacje to nasze DNA! Innowacje to rozszerzanie naszego know-how oraz wykorzystywanie naszych sukcesów i niepowodzeń do ciągłego rozwoju.

Nasza filozofia to zdobywanie wiedzy i nieustanne doskonalenie.

Innowacje to nie tylko dział badań i rozwoju. To również ścisła współpraca z działami logistyki i marketingu oraz dostawcami, na każdym etapie rozwoju naszych nowych produktów.

Dzięki temu możemy oferować naszym klientom wyjątkowe, zaawansowane techniczne rozwiązania oraz stale umacniać swoją pozycję na rynku.

Łatwość zastosowania

Produkty V33 oferują prawdziwy komfort i łatwość stosowania. Wielopowierzchniowe formuły, wyjątkowa siła krycia, elastyczne i trwałe powłoki oraz wiele innych innowacyjnych technologii gwarantują uzyskanie pożądanych przez Ciebie rezultatów i efektów.

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie produkty V33 są opracowane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz poddawane testom laboratoryjnym, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo dla użytkowników i środowiska.

 

Zaufany partner

Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji, informacji technicznych o naszych produktach, czy też profesjonalnej porady dot. ich zastosowania, zawsze służymy fachową pomocą. Nasza strona internetowa z formularzem kontaktowym oraz regionalni doradcy są do Twojej dyspozycji.

Praktyczne opakowania

Nasze opakowania zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić ich wykorzystanie po otwarciu. Szeroki zakres pojemności umożliwia wybór opakowania optymalnego do Twoich potrzeb.

 

 

Góra strony